• Obniżka
Lornetka Leica Ultravid 12x50 HD-Plus 40097

Lornetka Leica Ultravid 12x50 HD-Plus 40097

7 900,00 zł
7 100,00 zł Zniżka 800,00 zł
Brutto

Lornetka Ultravid 12x50 HD-PLUS to duża lornetka polowa do obserwacji na dużych dystansach.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Lornetka Ultravid 12x50 HD-PLUS to duża lornetka polowa do obserwacji na dużych dystansach. Soczewki o średnicy 50 mm gwarantują dużą jasność i szerokie pole widzenia. Pomimo zastosowania tak dużych szkieł, jest zaskakująco poręczna i lekka. Ultravid 12x50 jest jedną z najmniejszych na rynku lornetek o tych parametrach. Została wyposażona w nowoczesny układ optyczny wykonany w technologii HD ( High Definition Optics). Kluczowe soczewki wykonane są ze szkła fluorytowego, zawierającego krystaliczny fluorek wapnia - minerał o bardzo niskim współczynniku dyspersji i znikomej podatności na aberracje. Wykorzystanie takiego szkła umożliwiło uzyskanie bardzo wysokiego kontrastu obrazu w całym polu widzenia oraz poprawiło jakość odwzorowania barw.

Lornetka zapewnia bardzo wysoki komfort obserwacji. Kąt widzenia to prawie 6°, co gwarantuje pole widzenia w granicach 100m. Duże przybliżenie lornetki powoduje, że przy dłuższej obserwacji warto pomyśleć o statywie (niezbędny będzie wówczas adapter statywowy). Lornetka Ultravid 12x50 HD zapewnia ostre i kontrastowe odwzorowanie obrazu w całym polu widzenia, umożliwi dostrzeżenie nawet najdrobniejszych detali. Jest wytrzymała i trwała, czego potwierdzeniem jest 10-letnia gwarancja producenta.

Lornetka jest wypełniona azotem, co zmniejsza ryzyko jej zaparowania podczas gwałtownych zmian temperatur.

1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło