• Obniżka
Lornetka Leica z dalmierzem Geovid 8x42HD-M

Lornetka Leica z dalmierzem Geovid 8x42HD-M

8 400,00 zł
8 000,00 zł Zniżka 400,00 zł
Brutto

Najwyższej klasy, nocna lornetka Leica Geovid 8x42 HD-M wyposażona w dalmierz laserowy!

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Najwyższej klasy, nocna lornetka Leica Geovid 8x42 HD-M wyposażona w dalmierz laserowy! Dzięki dalmierzowi wiesz dokładnie w jakiej odległości jest cel. Możesz wtedy odpowiednio dobrać przewyższenie lub ustawić krzyż celowniczy w lunecie. Pozwoli to na precyzyjne oddanie strzału. Najwyższej jakości szkła fluorkowe HD, z których wykonane są soczewki, zapewniają doskonale ostry i jasny obraz.

Innowacja w lornetkach z dalmierzami - zintegrowane gniazdo kart microSD pozwala zaprogramować balistykę specyficzną dla twojej broni ? podajesz kaliber i typ amunicji, aby twoja broń i lornetka idealnie ze sobą współpracowały. Ustalenie punktu trafienia jest łatwiejsze, bezpieczniejsze i dokładniejsze, jak nigdy do tej pory. Wyświetlacz jest przyjazny dla użytkownika, wyraźny i co najważniejsze może być przystosowany do potrzeb. System ABC? może obliczone pomiary podać w trzech różnych formatach, co sprawia, że jesteś gotowy na każde polowanie. Temperatura otoczenia, ciśnienie atmosferyczne oraz kąt elewacji są automatycznie uwzględniane przy obliczeniach. Możesz także zobaczyć te poszczególne wartości poprzez przyciśnięcie przycisku.

Przez 20 lat Leica tworzyła historię w dziedzinie pomiaru odległości. Inżynierowie Leica stworzyli niezwykłe nowe technologie i ponownie najnowszy produkt, Geovid HD-B, przełamuje konwencje. Te lornetki z dalmierzem posiadają nowy profesjonalny system balistyczny ABC? oraz dodatkowo gniazdo kart microSD. Zgrabny, ergonomiczny kształt oferuje rzeczywisty komfort. Geovid HD-B wprowadza rewolucję w pomiarze odległości ? maksymalna elastyczność i niedościgniona precyzja na dalekich dystansach.Dane techniczne:

    zasięg dalmierza: 10-1300m
    wysokiej jakości optyka o parametrach 8x56
    wodoszczelna do 5m zanurzenia - wypełniona azotem
    wytrzymała konstrukcja z aluminium
    łatwa w użyciu
    ergonomiczny kształt
    masa około 1100g
    gwarancja 5 lat
    w komplecie: pasek, pokrowiec, osłony, bateria
    polska instrukcja
    Produkcja: Niemcy

 

1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło