• Obniżka
Lornetka Leica z dalmierzem Geovid 8x42HD-B z balistyką

Lornetka Leica z dalmierzem Geovid 8x42HD-B z balistyką

9 600,00 zł
9 300,00 zł Zniżka 300,00 zł
Brutto

Leica Geovid 8x42 HD-B to lornetka charakteryzująca się najwyższą precyzją, niezwykłą niezawodnością i doskonałą ergonomią, wyposażona w dalmierz z nowym profesjonalnym systemem balistycznym ABC.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Leica Geovid 8x42 HD-B to lornetka charakteryzująca się najwyższą precyzją, niezwykłą niezawodnością i doskonałą ergonomią, wyposażona w dalmierz z nowym profesjonalnym systemem balistycznym ABC oraz dodatkowo w gniazdo kart microSD. Zgrabny, ergonomiczny kształt zapewnia niezwykły komfort. Geovid HD-B wprowadza rewolucję w pomiarze odległości maksymalna elastyczność i niedościgniona precyzja na dalekich dystansach.

Innowacja w lornetkach z dalmierzami - zintegrowane gniazdo kart microSD pozwala zaprogramować balistykę specyficzną dla twojej broni podajesz kaliber i typ amunicji, aby twoja broń i lornetka idealnie ze sobą współpracowały. Ustalenie punktu trafienia jest łatwiejsze, bezpieczniejsze i dokładniejsze, jak nigdy do tej pory. Wyświetlacz jest przyjazny dla użytkownika, wyraźny i co najważniejsze może być przystosowany do potrzeb. System ABC? może obliczone pomiary podać w trzech różnych formatach, co sprawia, że jesteś gotowy na każde polowanie. Temperatura otoczenia, ciśnienie atmosferyczne oraz kąt elewacji są automatycznie uwzględniane przy obliczeniach. Możesz także zobaczyć te poszczególne wartości poprzez przyciśnięcie przycisku.

Przez 20 lat Leica tworzyła historię w dziedzinie pomiaru odległości. Inżynierowie Leica stworzyli niezwykłe nowe technologie i ponownie najnowszy produkt, Geovid HD-B, przełamuje konwencje. Te lornetki z dalmierzem posiadają nowy profesjonalny system balistyczny ABC oraz dodatkowo gniazdo kart microSD. Zgrabny, ergonomiczny kształt oferuje rzeczywisty komfort. Geovid HD-B wprowadza rewolucję w pomiarze odległości ? maksymalna elastyczność i niedościgniona precyzja na dalekich dystansach.Dane techniczne:

    zasięg dalmierza: 10-1825m
    powiększenie: 8x
    średnica soczewek obiektywu: 42mm
    źrenica wyjściowa: 5,2mm
    pole widzenia na 1000m: 130m
    minimalne ostrzenie: 5m
    kompensata dioptrii: +/- 4dtp
    dokładność pomiaru: +/- 1m do 500m; +/- 2m do 1000m; 0,5% ponad 1000m
    wyświetlacz: LED, 4 znaki, dopasowujący jasność do otoczenia
    muszle oczne: regulowana wysokość - 4 pozycje, dostosowane dla nosicieli okularów korekcyjnych
    system pryzmatów: Perger-Porro System
    powłoki: HDC multicoating, AquaDura ułatwiające czyszczenie
    obudowa: magnezowa
    ergonomiczny kształt - "banana shape"
    wodoszczelna: do 5m zanurzenia - wypełniona azotem
    wymiary: 125x174x70mm
    masa: 975g
    gwarancja: 5 lat
    tryby pomiaru: skanowanie lub pojedyncze
    żywotność baterii: 2000 pomiarów (przy temperaturze 20oC)
    system balistyczny: ABC? - 12 zaprogramowanych krzywych balistycznych z możliwością dogrania własnej
    tryby wyświetlania: ekwiwalent dystansu w poziomie, przewyższenie punktu celowania, korekta klików
    w komplecie: pasek, pokrowiec, osłony, bateria (typu CR2)
    polska instrukcja

 

1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło