Luneta Leica Magnus 1,8-12x50i L-Ballistic BDC 53172

Luneta celownicza Leica Magnus 1,8-12x50i L-Ballistic BDC 53172

Nowa generacja lunet celowniczych LEICA MAGNUS i - idealnie nadają się na każdą sytuację. Model 1,8-12x50i ma wszechstronne zastosowanie. Pozwala na oddanie perfekcyjnego strzału zarówno na krótkich, jak i dalekich dystansach.

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Nowa generacja lunet celowniczych LEICA MAGNUS i - idealnie nadają się na każdą sytuację. Model 1,8-12x50i ma wszechstronne zastosowanie. Pozwala na oddanie perfekcyjnego strzału zarówno na krótkich, jak i dalekich dystansach. Lunety te wyprodukowane są według najwyższych standardów jakości, zapewniają perfekcyjny obraz. Niezwykle ostry i praktyczny krzyż z wyraźną podświetlaną kropką pozwalają na oddanie perfekcyjnego strzału.

ZALETY I DANE SERII MAGNUS 1,8-12x50i

idealna uniwersalna luneta na każde polowanie - na małym powiększeniu na polowaniach pędzonych lub z podchodu lub na dużych powiększeniach z ambony

wyraźna podświetlana kropka - z inteligentnym systemem automatycznego wyłączenia, 60-stopniowa regulacja jasności w trybach dziennym i nocnym.Rozmiar plamki został zmniejszony, aby zwiększyć precyzję przy dalekich strzałach

włącznik podświetlenia został usztywniony, aby przypadkowo się nie przełączył

duża oszczędność energii baterii, dla zapewnienia długiego działania

doskonała transmisja światła na poziomie 92% i nadzwyczajny kontrast zapewniają pewne celowanie

prosta obsługa, możliwa także w rękawiczkach

w zestawie: osłony, bateria, ściereczka do optyki, gwarancja, instrukcja po polsku.

średnica soczewki obiektywu: 50mm

powiększenie: 1,8-12x, współczynnik powiększenia 6,7x

bardzo szerokie pole widzenia(odpowiednio dla powiększenia 1,8x i 12x na 100m): 22,5m-3,7m

wolna od paralaksy na 100m

bezpieczny dystans od oka: 90mm

zewnętrzne powłoki na soczewkach AquaDura™ ułatwiają czyszczenie i utrudniają przyczepianie się wilgoci i brudu

średnica tubusu 30mm (tubus został specjalnie wzmocniony dla polepszenia sztywności lunety)

regulacja punktu trafienia: 1cm/100m, zakres 150x140cm

masa: 700g (725g z szyną)

długość: 360mm

wodoodporność: do 4m zanurzenia, wypełnienie azotem

automatyczne wyłączanie: 3min lub +/-60o - automatyczne włączanie przy ponownym poruszeniu

Krzyż Ballistic - krzyż do strzelań precyzyjnych na dużych dystansach. Jeżeli znany jest dokładny dystans do celu i balistyka używanej amunicji, podziałka pozwala na dokładne nacelowanie bez konieczności zmiany ustawień krzyża. Grubość nitek 0,5cm, dystans pomiędzy podziałkami 5cm.

Zewnętrzna regulacja krzyża BDC - Ballistic Drop Compensation
Luneta posiada zewnętrzną, szybką regulację krzyża w pionie BDC. Znając dokładny dystans do celu, warunki pogodowe oraz balistykę używanej aktualnie amunicji można perfekcyjnie ustawić punkt trafienia. Idealnym dodatkiem w tym przypadku byłby dalmierz Leica Rangemaster lub lornetka Leica Geovid HD-B z balistyką, które podają od razu o ile klików należy przestawić krzyż.

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło