• Wyprzedaż!
Kurtka myśliwska Pinewood New Michigan

Kurtka polarowa Pinewood New Michigan

579,00 zł
459,00 zł Zniżka 120,00 zł
Brutto

Dwustronna kurtka zaprojektowana z myślą o różnych sytuacjach jakie mogą pojawić się w trakcie polowania. Idealna dla treserów psów, naganiaczy czy też w trakcie polowań zbiorowych.

Wybierz rozmiar
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_pine

Kurtka z jednej strony w kamuflażu z pomarańczowymi elementami, z drugiej strony w zieleni myśliwskiej. Posiada membranę, która jest laminowana między dwie warstwy zewnętrzną i wewnętrzną kurtki. Rozwiązanie takie gwarantuje lekkość, elastyczność, wiatroszczelność oraz wysoką wodoodporność 3 warstwowej kurtki. Wyposażona w dwie kieszenie na radio i tylną kieszeń po obu stronach.


Materiał:

  • 100% poliester

Dostępna w kamuflażu po jednej stronie i cichym mikropolarze w kolorze zieleni myśliwskiej z drugiej strony


Parametry membrany:

  • Wodoszczelność: 10.000 mm
  • Oddychalność: 6.000 gr/m²/24h 

Zastosowane technologie:

Membrana 3-warstwowa. Wiatro i wodoodporna funkcjonalna membrana, posiadająca właściwości oddychające. Jest ona umiejscowiona pomiędzy zewnętrzną warstwą ubrania a podszewką. Zlaminowana z wewnętrzną i zewnętrzną warstwą. Oznaczana również jako 3 - warstwowy materiał. W ubraniach 3-warstwowych zewnętrzna warstwa jest wiatro- i wodoszczelna. Szwy nie są klejone.
2 w 1. Ubrania oznaczone tym symbolem są wielofunkcyjne. W szybki i łatwy sposób mogą być dopasowane do najprzeróżniejszych zastosowań oraz warunków klimatycznych.

______________________________________________________________________________________________________

Uwaga! Model został wycofany z produkcji przez firmę Pinewood. Dostępne rozmiary są ostatnimi, nie ma możliwości sprowadzenia innych.

0 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło