Kamizelka Pinewood Yukon

Kamizelka Pinewood Yukon

365,85 zł
Brutto

Ocieplana i pikowana kamizelka dla każdej outdoorowej aktywności oraz myśliwstwa. Wiatro- i wodoodporna.

Wybierz rozmiar
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_pinewood

Ocieplana i pikowana kamizelka dla każdej outdoorowej aktywności oraz myślistwa. Wiatroodporna oraz wodoodporna. Dwie kieszenie na piersi oraz dwie zapinane na napy. Wewnętrzne kieszenie z zamkiem oraz regulacja na plecach.

Dostępna w kolorze brązowym.


Uwaga! Jeśli nie jest dostępny któryś z rozmiarów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się zamówić brakujący rozmiar na Państwa życzenie.

0 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło