GOGLE NOKTOWIZYJNE D206 PRO DIPOL

13 400,00 zł
Brutto

Gogle noktowizyjne D206 PRO firmy Dipol posiadają niezwykle szeroki kąt widzenia wynoszący 50 stopni dzięki czemu zapewnione mamy szerokie pole widzenia oraz doskonały ogląd sytuacji co w warunkach nocnych zdaje się być najważniejsze. Waga gogli to tylko 450 gram!

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Gogle noktowizyjne D206 PRO to następca kompaktowych i lekkich gogli D206H, które posiadają wyjątkowe właściwości optyczne, a dokładniej, zwiększony kąt widzenia do 50 stopni, zapewniając lepszy ogląd sytuacji podczas pracy. Specjalnie zaprojektowany schemat optyczny urządzenia zapewnia wyrazisty i ostry obraz w całym polu widzenia, zapewnia wygodną obserwację i działanie, przekracza zakres wykrywania i rozpoznawania.

Optymalizacja procesu projektowania i produkcji spowodowała zmniejszenie wymiarów oraz wagi do minimum. Lornetka waży jedyne 450 gram. Wygodna, oryginalna uprząż Dipol zapewnia stabilną pozycję okularów w stosunku do oczu nawet podczas intensywnych ruchów. Konstrukcja obudowy pozwala na stosowanie przetworników wszystkich wiodących producentów.

Charakterystyka:

- lekki, odporny na wstrząsy korpus ze stopów aluminium;

- regulowana odległość między źrenicami 59 - 70 mm;

- wbudowany słabo widoczny podświetlacz podczerwieni w paśmie 850nm. Funkcja „szybkiego” oświetlenia. Wskaźnik podświetlacza znajduje się w polu widzenia;

- wbudowana ochrona przed jaskrawymi błyskami;

- możliwość dokupienia dodatkowego obiektywu dzięki czemu z gogli robi nam się lornetka. Możliwość zamontowania dodatkowego niezależnego podświetlacza laserowego zwiększającego znacznie zasięg obserwacji;

- możliwe jest użycie zewnętrznego źródła zasilania;

- możliwe jest zamówienie całkowitej wodoszczelności za dodatkową opłatą (IPX6)

Specyfikacja:

Przetwornik: generacja 2+

typ przetwornika: analogowy

Obiektywy, ogniskowa, mm F20 / 1,2

Powiększenie: 1x ± 0,1x

Limit ostrości: od 25cm do nieskończoności

Kąt widzenia: 50 stopni

Zakres dioptrii: ± 4 dioptrie

Odległość rozstawu okularów: od 59mm do 70mm

Napięcie zasilania / typ baterii: 3 V / 2xCR123A

Czas pracy (w + 20 ° C, bez IR): 56 godzin

Wbudowany oświetlacz podczerwieni: długość fali / moc: 850nm / 40mW

Temperatura pracy:  od -10°C do +50°C

Zasięg detekcji (obiekt 0,5 × 1,8 m; oświetlenie 5х10-3lux), do 170 metrów

Stopień ochrony według IEC 60529 (na zamówienie) IPX5 (IPX6)

Wymiary: 149mm x 124mm x 55mm

Waga: 450 gram

Dipol
100 Przedmioty

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło