• Obecnie brak na stanie

InfiRay Zoom Series ZH38

16 390,00 zł

ZH38 to wysokiej klasy monokular termowizyjny do zastosowań zewnętrznych. Ma trzy „PIERWSZE” w branży: podwójne pole widzenia (FOV), wysoką rozdzielczość 1440×1080 i technologię bez migawki. Zachowując zalety wyraźnych obrazów, ZH38 oferuje również różnorodne opcje kolorów, PIP, zoom cyfrowy, śledzenie gorących punktów, określanie zakresu prawdopodobieństwa i inne funkcje. Może być szeroko stosowany do nocnych polowań, obserwacji i pozycjonowania terenu, poszukiwań, ratownictwa itp.

×
Dane wejściowe dla symulatora rat
cena jednostkowa
ilość jednostek

Oblicz ratę!

  Polityka bezpieczeństwa

Informacje, które zamieścisz w formularzu są bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL

  Dostawa

Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24H

  Gwarancja

W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

InfiRay


Poznaj Serię ZOOM

Trzy „PIERWSZE” w branży
Pierwszy — projekt z podwójnym polem widzenia
Pierwszą przełomową innowacją jest nasza funkcja „powiększania według własnego uznania”. Korzystając z unikalnego podwójnego FOV i 2-krotnego zoomu optycznego, użytkownik może szybko ręcznie przełączać podwójne FOV. Większe FOV o ogniskowej 19 mm jest używane do wyszukiwania celu, a mniejsze FOV o ogniskowej 38 mm do identyfikacji celu. Spełnij potrzebę patrzenia daleko, dokładnie i wyraźnie.

1.jpg


Drugi — rozdzielczość wyświetlacza 1440×1080
ZH38 ma wbudowany pełnokolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości do 1440×1080, w połączeniu z okularem z 20-krotnym powiększeniem i obsługuje elektroniczny zoom ×1/×2/×3/×4, aby uzyskać wyraźniejsze i bardziej wyraziste obserwacje, co znacznie poprawia wrażenia z obserwacji.

Trzeci — funkcja bez migawki
Moduł rdzenia Shutterless jest przystosowany do anulowania kalibracji migawki, uproszczenia obsługi i obniżenia zużycia energii, dzięki czemu obrazowanie jest cichsze i bardziej liniowe.

Wysoka Jakość Obrazu z NETD ≤25mK
ZH38 jest wyposażony w niechłodzony czujnik Vox 12μm 640×512 o wysokiej rozdzielczości z NETD ≤25mk (25 °C, F#=1,0). A dzięki ultra przejrzystej funkcji Twoje przygody już nigdy nie zostaną przerwane nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Lepszą jakość obrazu zapewnia potężny czujnik i algorytmy obrazu, które zagwarantują Ci oryginalne, wyraźne wrażenia na zewnątrz.

10 godzin × 2 baterie
Seria ZOOM wykorzystuje komponenty o niskim poborze mocy, mniejsze zużycie energii, z wymiennym akumulatorem litowym 4400 mAh o dużej pojemności, żywotność baterii do 10 godzin, dodatkowy akumulator w standardzie. Żywotność dwóch baterii wynosi do 20 godzin, aby osiągnąć długotrwałą pracę na zewnątrz i bezproblemowe działanie.

32 GB pamięci
ZH38 posiada pamięć 32 GB, dzięki której przechowasz wiele filmów wideo i zdjęć, a dzięki wbudowanemu modułowi moduł WiFi możesz obsługiwać urządzenie dzięki aplikacji i w prosty sposób zapisywać zdjęcia na swoim telefonie.
Wbudowana funkcja Picture-in-Picture ZH38 poprawia dokładność, zapewniając 2x powiększony obraz obszaru celownika w górnej części wyświetlacza. Pomaga użytkownikom powiększyć cele, zachowując widoczną resztę pola widzenia.

5 Palet Kolorów
Dla różnych środowisk łowieckich i osobistych nawyków, seria ZOOM nadal zawiera 5 trybów kolorów: biały gorący, czarny gorący, czerwony gorący, kolor i podświetlenie gorącego celu. Zwłaszcza w przypadku podświetlenia gorącego celu, najgorętsze miejsce w otoczeniu może zostać automatycznie i szybko uchwycone w celu znalezienia celu.

7.jpg

Model

ZH38

Rozdzielczość detektora

640×512

Rozstaw pikseli, μm

12

NETD, mK

≤ 25

Szybkość klatek, Hz

50

Obiektyw, mm

19/38

Powiększenie, ×

1,6 ~ 12,8

Zoom cyfrowy

1×/2×/3×/4×

Relief oka, mm

20

Dystans

987/1974

Średnica źrenicy wyjściowej, mm

5,5

Rozdzielczość wyświetlacza

1440 × 1080 FHD OLED

Rozmiar wyświetlacza, cale

0,4

Bateria

Akumulator litowo-jonowy IBP-1/4400mAh/DC3,7V

Maks. Żywotność baterii, h

10 godzin × 2 baterie

Ilość pamięci wbudowanej, GB

32

Temperatura pracy, ℃

-20 ~ +50

Waga, g

580

Wymiar, mm

190×65×60

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło