Koszulka Seeland Active długi rękaw

Koszulka Seeland Active długi rękaw

179,00 zł
Brutto

Idealna koszulka jako warstwa wewnętrzna, wspomaga cyrkulację powietrza podczas wysiłku.

Wybierz rozmiar
Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

seelandKoszulka Active T-shirt z długim rękawem jest przeznaczona do noszenia jako najbardziej wewnętrzna warstwa pod odzieżą myśliwską i rekreacyjną. Jest szybkoschnąca i zabezpieczona przed nieprzyjemnym zapachem. Oznacza to, że często wystarczy przewietrzyć ubranie zamiast go prać. Jest to bardzo wygodne, jeśli jesteś w długiej podróży bez dostępu do umywalni i potrzebujesz lekkiego spakowania. Koszulka z długim rękawem ma wewnętrzną część o strukturze plastra miodu, która wspomaga cyrkulację powietrza podczas wysiłku.Materiał:

  • 96% poliester
  • 4% elastan
  • rozciągliwość rombowa
1 Przedmioty

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło