Czapka Härkila Moose Hunter 2.0 GTX

Czapka Härkila Moose Hunter 2.0 GTX

399,00 zł
Brutto

Czapka posiadająca membranę Gore-tex, podszyta drobną siateczką. Wykonana w kamuflażu MossyOak®Break-Up Country® i MossyOak®Red.

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

harkila
Czapka ze wzorem kamuflażu zapewnia bezpieczeństwo dzięki ostrzegawczym kolorom (czerwony), które są niewidoczne dla jeleniowatych. Czapka posiada membranę GORE-TEX i jest podszyta drobną siateczką, która zapewnia dobrą cyrkulację powietrza.

Materiał:

  • 100% poliester, szczotkowany trykot,
  • podszewka: 100% poliester, drobna siatka

goretex

4 Przedmioty

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło