• Nowy
Mugga 25% IKARYDYNA

Mugga Repelent 25% Ikarydyna 75 ml

38,00 zł
Brutto

Skuteczny preparat na bazie IKARYDYNY 25% przeznaczony do odstraszania kleszczy, komarów i innych owadów.

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Skuteczny i wydajny środek wyprodukowany z myślą o ochronie przed kleszczami Mugga TICK znakomicie sprawdzi się podczas wypoczynku na łonie natury, survivalów, prac leśnych, połowów ryb, a także wielu innych sytuacjach. Produkt odstrasza nie tylko kleszcze, czy też komary, ale również szereg innych owadów m.in. muchy, muchy krwiopijne, meszki, moskity, gzy, bąki. Wyróżnia się one wysoką niezawodnością oraz długotrwałym działaniem. Jego aplikacja jest niezwykle szybka i bezproblemowa. Preparat gwarantuje ochronę przed insektami nawet do 8 godzin.

Właściwości:

  • chroni przed komarami, meszkami i kleszczami itp
  • zabezpiecza przed boleriozą i kleszczowym zapaleniem mózgu
  • bezpieczny dla dzieci od 3 roku życia
  • nie zawiera DEET
  • skuteczna ochrona nawet do 8 godzin
  • przyjemny cytrynowy zapach


Substancja aktywna: Ikarydyna 25%
Skład: 1-Piperidinecarboxylic acid 2-(2-hydroxeyl)-1-methylpropylester(CAS 119515-38-7):261,23g/kg (Icaridin:25%), ethanol.


Sposób użycia:


Niewielką ilość preparatu należy rozpylić w odległości ok. 20 cm na skórę i ubranie. Aby nanieść na twarz, spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozmasować na skórze. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Po użyciu zamknąć szczelnie pojemnik. Nie stosować na uszkodzoną, lub podrażnioną skórę i błony śluzowe.
Stosowanie na skórę:
1 raz dziennie - dzieci poniżej 6 roku życia
2 razy dziennie - dzieci powyżej 6 roku życia, oraz osoby dorosłe

Uwaga! Przed użyciem należy przeczytać etykietę. Nie należy stosować równocześnie preparatów z DEET oraz ikarydyną, ponieważ mieszanka tych substancji jest toksyczna dla człowieka.

10 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło