Etui na dokumenty 2WOLFS Jager

77,24 zł
Brutto

Etui na dokumenty myśliwskie wykonane z wysokogatunkowej skóry wodoodpornej co chroni zawartość przed zawilgoceniem. Pakowane w elegancki kartonik.

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

logo_2wolfs
Etui na dokumenty myśliwskie wykonane z wysokogatunkowej skóry wodoodpornej co chroni zawartość przed zawilgoceniem. Etui jest w całości starannie zszyte, a nie klejone, co zapewnia dłuższą żywotność produktu. Posiada trzy wewnętrzne kieszonki.

Materiał: skóra hydrofobowa
Kolor: brąz
Wymiary: wys. 13 cm / szer. 14 cm (po rozłożeniu 20cm)

4 Przedmioty

Opis

Skład
Skóra
Kolor
Brązowy

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło