Koszulka T-shirt Pinewood Outdoor Life

79,67 zł
Brutto

Trójpak koszulek na krótki rękaw, wykonany z materiału w sezonowych kolorach inspirowanych naturą. Nadaje się do codziennego użytku, jak również do pracy lub do aktywności na świeżym powietrzu.

Wybierz rozmiar
Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
logo_pine

Miękki i wygodny T-shirt z bawełny o gramaturze 180 g. Dostępny w sezonowych kolorach inspirowanych naturą. Okrągłe wykończenie pod szyją, duże logo firmy na klatce piersiowej. Nadaje się do codziennego użytku, jak i do pracy lub do aktywności na świeżym powietrzu.

Materiał: 100% bawełna.

1 Przedmioty

Opis

Skład
Bawełna
Kolor
Oliwkowy

Zobacz także

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło