• Obniżka
Celownik kolimator Docter Sight II Plus

Celownik kolimator Docter Sight II Plus

1 399,00 zł
1 359,00 zł Zniżka 40,00 zł
Brutto

Celownik kolimatorowy Docter nadaje się do broni śrutowej i kulowej. Podświetlany czerwony punkt jest zawsze widoczny, co skraca czas celowania, dzięki temu doskonale się sprawdza na polowaniach zbiorowych czy po zmroku.

Ostatnie sztuki w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

logo_docter

Nowoczesny celownik kolimatorowy firmy Docter, tzw. czerwony punkt. Nadaje się do broni śrutowej i kulowej. Podświetlany czerwony punkt jest zawsze widoczny, co skraca czas celowania, dzięki temu doskonale się sprawdza na polowaniach zbiorowych czy po zmroku.

Jest wyjątkowo lekki, przez co nie wymaga wytrzymałego montażu i nie zmienia położenia środka ciężkości broni. W zestawie znajduje się bateria oraz solidna osłonka chroniąca celownik podczas transportu.


Specyfikacja produktu:

  • Wymiary: 46 mm x 25,4 mm x 23,7 mm 
  • Waga: 25 g
1 Przedmiot
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło