• Obniżka
Lornetka delta Optical Titanium 8x42

Lornetka Delta Optical Titanium 8x42

599,00 zł
540,00 zł Zniżka 59,00 zł
Brutto

Najmniejsze lornetki typu 8x42 i 10x42 na świecie, z największym polem widzenia! Oprócz tego, ogromną zaletą tych lornetek jest lekkość. Lornetki te są posiadają 4-warstwowe powłoki antyodblaskowe najnowszej generacji na wszystkich granicach powietrzno-szklanych soczewek oraz 64-warstwowe fazowe powłoki na pryzmatach.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Najmniejsze lornetki myśliwskie typu 8x42 i 10x42 na świecie, z największym polem widzenia! Oprócz tego, ogromną zaletą tych lornetek jest lekkość. Lornetki te są posiadają 4-warstwowe powłoki antyodblaskowe najnowszej generacji na wszystkich granicach powietrzno-szklanych soczewek oraz 64-warstwowe fazowe powłoki na pryzmatach, osiągające zdolność odbijania na poziomie 99,9%. Dzięki temu straty światła ograniczone są do minimum.

Dla formalności tylko dodamy, że są one wypełnione azotem (wodo- oraz mgłoodporne). Używając jej podczas dziennego polowania, nawet nie poczujesz, że nosisz ją ze sobą.Dane techniczne:

-powiększenie: 8x
-średnica obiektywów: 42 mm
-pole widzenia: 125 m / 1000 m
-pryzmaty: Bak4
-sprawność zmierzchowa: 18,3
-jasność: 27,56
-mocowanie statywowe: 1/4"
-waga: 671 g
-wymiary: 145x125x50 mm
-regulacja ostrości na prawym okularze oraz regulacja centralna
-kolor: czarny
-wodoodporna

Elementy zestawu:

- nakrywki na obiektywy niezależne, z uchwytami do korpusu
- nakrywki na okulary łączone, z uchwytami do paska
- pokrowiec
- pasek do lornetki
- ściereczka do czyszczenia optyki

Gwarancja: 10 lat.

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło