Rabaty stałego klienta

... wyłącznie dla zarejestrowanych klientów.


1. Spełnij jeden warunek.

Zarejestruj się w naszym sklepie internetowym i złóż zamówienie. Zdobędziesz dodatkowe korzyści w postaci punktów rabatowych. Rejestracja nie wymaga żadnych innych specjalnych warunków, skorzystać może każdy. Im więcej zrobisz zakupów, tym więcej punktów można uzyskać. 

2. Zasady korzystania z punktów rabatowych. 

Przy każdym produkcie obok zdjęć pojawia się informacja z ilością punktów jakie można otrzymać za dany produkt. Każde 10 zł wydane w naszym sklepie daje równowartość 1 punkta rabatowego. Każdy punkt można w dowolnym momencie wymienić na pieniądze w formie kuponu rabatowego.

Przelicznik: 
10zł - 1 punkt,
1 punkt - 0,20zł 

3. Kiedy są przyznane punkty?

Punkty zostaną dopiero przyznane, gdy zostanie prawidłowo złożone zamówienie i nastąpi płatność za zakupy. Na tej podstawie pracownik sklepu przyzna punkty rabatowe. 

4. Gdzie zamienić punkty na kupony?

- Kliknij w górnym-prawym rogu na nazwę swojego konta (nazwa użytkownika), 
- Wejdź w zakładkę "moje punkty rabatowe",
- Kliknij na środkowy przycisk "Zamień punkty na kupon rabatowy".

5. Jak skorzystać z kuponu rabatowego?

Będziesz mógł skorzystać z rabatu podczas kolejnych zakupów w sklepie tamed.pl. Najpierw trzeba zamienić punkty na kupon (opis w pkt. 4).  W podsumowaniu koszyka w polu o nazwie "użyj kuponu rabatowego", kliknij na poniższy dostępny kod rabatowy. Wtedy automatycznie system pomniejszy zamówienie o równowartość otrzymanego kodu. Kupon rabatowy zostanie wykorzystany dopiero jak zamówienie zostanie poprawnie złożone. Za kolejne zakupy również otrzymuje się punkty, które można wykorzystać przy kolejnym zamówieniu.  

6. Pozostałe ustalenia.

Za zwrócony towar punkty nie będą przyznawane.