• Obniżka
Buty Meindl Brisbane

Buty Meindl Brisbane

649,00 zł
499,00 zł Zniżka 150,00 zł
Brutto

Model letnich butów idealnych do codziennego użytku (spacerów, wędrówek i podróży). Niezwykle wygodne i komfortowe dzięki pochłaniaczom wstrząsów wbudowanym w profilowaną podeszwę Meindl Evo2®.

Rozmiar UK/EU/dł. stopy
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

 

meindl

 

Meindl Brisbane to buty turystyczne na każdą okazję, dedykowane do codziennego użytku, spacerów, czasu wolnego i podróży. Buty wykonane ze skóry nubukowej i welurowej, posiadają wymienną komfortową wkładkę EVO2® , wewnętrzną wyściółkę Clima oraz komfortową podeszwę Meindl EVO2®. Bardzo lekkie i wyjątkowo wygodne buty wiosenno-letnie.

Secyfikacja obuwia:

  • Materiał zewnętrzny: skóra nubuk, skóra welurowa
  • Wyściółka: Clima
  • Wkładka do butów: Evo2® - wkładka z pochłaniaczem wstrząsów
  • Podeszwa: Meindl Evo2® podeszwa z wbudowanym pochłaniaczem wstrząsów
  • Grupa: A
  • Waga: 380g (dla rozmiaru 8/42)
  • Kolor: jasny brąz

Gwarancja 24 miesiące


Klasyfikacja butów Meindl:

Grupa A uniwersalne buty do codziennego użytku i lekkich wędrówek oraz weekendowych wypadów za miasto.

Grupa A/B buty na tereny pogórzy, średnich gór typu beskidzkiego oraz na polne i leśne drogi.

Grupa B klasyczne buty przeznaczone na długie wyprawy turystyczne i amatorskie wyjazdy w góry typu skalistego.

Grupa B/C typowe buty trekkingowe przeznaczone na ambitne wędrówki i lekkich wędrówek alpejskich, możliwe stosowanie raków paskowych.

Grupa C buty wysokogórskie pozwalające na wspinaczkę skalną i lodową, dostosowane do wędrówek po lodowcach, możliwość stosowania raków półautomatycznych, w modelach z wyższej półki również raków automatów.

Grupa D buty przeznaczone do stosowania w górach wysokich również w ekstremalnych warunkach, do wspinaczki w skale i lodzie, całkowicie sztywna podeszwa pozwala na stosowanie raków automatów. Do tej grupy należą buty plastikowe, tak zwane skorupy.


Uwaga! Jeśli nie jest dostępny któryś z rozmiarów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się zamówić brakujący rozmiar na Państwa życzenie.

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło