Sztucer Blaser R8 Standard

Sztucer Blaser R8 Standard

W sztucerze Blaser R8 zastosowano innowacyjne rozwiązanie: wypinany mechanizm spustowy i magazynek w jednym, dzięki czemu osiągnięto minimalne wymiary sztucera, takie jak w R93.

Grupa kalibrowa
Dodatkowa Lufa
Wersja lewo-praworęczna
Lufa
  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

blaser-logoW sztucerze Blaser R8 Standard zastosowano innowacyjne rozwiązanie: wypinany mechanizm spustowy i magazynek w jednym, dzięki czemu osiągnięto minimalne wymiary sztucera, takie jak w R93.

Komora zamkowa stanowi łoże dla lufy i mieści mechanizm spustowy, zamek oraz magazynek, co sprawia, że R8 jest najkrótszym sztucerem posiadającym lufę o standardowej długości.  Magazynek wraz z całym systemem spustowym można bardzo prosto i szybko wypiąć.

Dwa przyciski wypinania znajdują się po obu stronach komory zamkowej tuż nad spustem, dzięki czemu można intuicyjnie, łatwo i szybko wypiąć magazynek wystarczy równocześnie przycisnąć oba przyciski.

Zastosowano również dodatkowe zabezpieczenie w wewnętrznej części systemu spustowego, które uniemożliwia wypięcie magazynka nawet po naciśnięciu dwóch przycisków.
Ułożenie ręki przy wypinaniu uniemożliwia przypadkowe wysunięcie się magazynka. W zależności od kalibru magazynek może pomieścić od trzech do pięciu naboi. Dodatkowym atutem sztucera jest prosty system wymiennych luf (lufę można zmienić w ciągu kilku chwil), dający nieograniczone możliwości wyboru kalibru.


R8 Standard:

  • Trzecia klasa drewna
  • Bawarska baka 
  • Przednie łoże: z czarnym zakończeniem 
  • Opcjonalnie: z czarnym systemem
  • Waga: 3,3 kg

Wybierz inne opcje broni u góry przy cenie. System sam wygeneruje prawidłową cenę w wybranych opcjach.

Gwarancja producenta: 10 lat

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło