• Obniżka
Pistolet Glock 19, 9 mm para

Pistolet Glock 19 Gen. 5 kal. 9mm

3 290,00 zł
2 999,00 zł Zniżka 291,00 zł
Brutto

Pistolety Glock 19 znajdują się na wyposażeniu wielu armii, służb policyjnych i ochrony.

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
 • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
 • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.

Pistolet skonstruowany przez Gastona Glocka w roku 1981 wyznaczył nowe kierunki w budowie krótkiej broni palnej. Zastosowanie tworzyw sztucznych do wykonania szkieletu z uchwytem oraz magazynków, nowoczesnego systemu zabezpieczeń Safe Action oraz lufy sześcioforemnej tzw. heksagonalna lub poligonalnej (lufa bez gwintu) spowodowało, że pistolety Glock są uznawane za najnowocześniejsze i znalazły uznanie wśród szerokiej gamy użytkowników.

Pistolety Glock znajdują się na wyposażeniu wielu armii, służb policyjnych i ochrony.

Glock jest bronią samopowtarzalną, działającą na zasadzie wykorzystania energii krótkiego odrzutu lufy. Ryglowanie zamka odbywa się przez przekoszenie lufy w płaszczyźnie pionowej. Ruch lufy sterowany jest ukośnym występem brody lufy współpracującym z blokiem ryglującym. Lufa nie posiada występów ryglujących, zastępuje je specjalnie w tym celu ukształtowana górna część komory nabojowej, która wchodzi w okno wyrzutowe łusek. Mechanizm uderzeniowy bez kurka zewnętrznego. Iglica posiada własną sprężynę i jest napinana dwuetapowo. Pierwsze częściowe napięcie iglicy następuje przy przeładowaniu (ruch wsteczno-powrotny zamka). Drugie końcowe napięcie i zwolnienie w celu oddania strzału następuje podczas ściągania języka spustowego. Glock jest pistoletem typu DAO (double action only) tzn. można z niego strzelać wyłącznie poprzez napinanie iglicy.

Glock posiada trzystopniowy system zabezpieczeń, który pozwala przenosić pistolet z nabojem w komorze nabojowej i skutecznie uniemożliwia oddanie przypadkowego strzału nawet przy najbardziej ekstremalnym użytkowaniu.
Zabezpieczenie spustowe wbudowane w język spustowy jako dźwignia blokująca. Strzał można oddać tylko poprzez świadome i prawidłowe wyciśnięcie języka spustowego.
Przednie zabezpieczenie iglicy stalowa tulejka działająca pod naciskiem sprężyny blokuje kanał przejściowy iglicy uniemożliwiając zbicie spłonki naboju.
Tylna blokada iglicy iglica przesuwa pod działaniem sprężyny dźwignię spustową na półkę bezpiecznika i dopiero całkowite ściągnięcie języka spustowego znosi tą blokadę

Wyłączenie wszystkich bezpieczników następuje kolejno po sobie w trakcie ściągania języka spustowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu systemu zabezpieczeń Glock jest zawsze gotowy do oddania strzału. Reagując na zagrożenie wystarczy przeładować go i można strzelić, jeśli mamy wprowadzony nabój do komory nabojowej wystarczy ściągnąć język spustowy.

Kształt pistoletu, brak ostrych krawędzi i niewielkie wymiary dźwigni blokującej zamek pozwalają na szybkie dobywanie broni z kabur przenoszonych na zewnątrz jak i pod ubraniem. Zastosowanie lufy poligonalnej pozwoliło uzyskać lepszą precyzję strzału, co w połączeniu z dobrze dopracowanymi przyrządami celowniczymi bardzo podnosi skuteczność tego pistoletu.


Specyfikacja produktu:

 • Kaliber: 9x19
 • Długość broni(mm): 174 
 • Wysokość (mm): 127 
 • Szerokość (mm): 30 
 • Długość linii celowniczej (mm): 153 
 • Długość lufy (mm): 102
 • Pojemność magazynka: 15/17/19/33 
 • Masa niezaładowanego pistoletu (g): 595 
 • Masa pustego magazynka (g): 70
 • Masa pełnego magazynka (g): 255 
 • Producent: Glock GMBH, Austria
Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło