Bock Blaser F3 Game Competition Standard

Bok Blaser F3 Game Competition Standard

Bok Blaser F3 Game Competition Standard to broń bardzo wysokiej klasy, która wyróżnia się takimi cechami jak: szybkość, precyzja, bezpieczeństwo, poręczność, niezawodność oraz wszechstronność.

  • Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL. Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są szyfrowane i bezpiecznie przesyłane dzięki certyfikatowi SSL.
  • Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Produkty wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. Przesyłki z reguły docierają w ciągu 24 godzin od momentu nadania.
  • W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych. W naszym sklepie masz pewność, że produkty są nowe i pozbawione wszelkich wad ukrytych.
Blaser
Bok F3 Game Competition Standard to broń bardzo wysokiej klasy, która wyróżnia się takimi cechami jak: szybkość, precyzja, bezpieczeństwo, poręczność, niezawodność oraz wszechstronność. Nowoczesna konstrukcja oraz nowe rozwiązania technologiczne znacznie poprawiły ergonomię oraz skuteczność Blasera F3 Game.

Blaser F3 Game Competition Standard nadaje się zarówno do strzelectwa sportowego jak i do myślistwa.


Dane techniczne:

Kalibry do wyboru: 12/76, 20/76
Długość lufy:
       12/76 czarny system - 71 cm, 74 cm
       12/76 srebrny system - 71 cm
       20/76 srebrny system - 71 cm
       20/76 czarny system - 71 cm
Ciężar spustu: 1500 g
Waga broni: 3,3 kg

Nowy produkt

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło