Latarki

Znane, cenione przez wielu użytkowników latarki firm Fenix i Led Lenser opierające się na technologi ledowej, dzięki której są poręczne i uniwersalne w użytkowaniu.

Latarki Jest 135 produktów.

Podkategorie

 • Latarki Fenix

  Latarki Fenix to zaawansowana technologia dedykowana dla wymagających odbiorców, którzy potrzebują ultra mocnego oświetlenia oraz ekstremalnie długiego czasu pracy. Oświetlenie Fenix daje możliwość działania w najcięższych warunkach. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologi latarki Fenix są liderem oświetlenia taktycznego, dając swoim użytkownikom możliwość strzelania na dystansie nawet do 300 metrów w kompletnej ciemności.

  Unikalne rozwiązanie przy produkcji latarek Fenix to wykorzystanie diody CREE, która przy takim samym zużyciu energii jak w przypadku diody Luxeon daje aż dwukrotnie większą siłę światła oraz mniejszą emisję ciepła.

 • Latarki Led Lenser

  Latarki LED LENSER produkowane przez niemiecką firmę Zweibrüder Optoelectronics GmbH charakteryzują się nowatorską technologią i niepowatrzalnym wzornictwem. Nowej generacji latarki Led Lenser wyróżniają się innowacyjnym systemem soczewek i mechanizmem szybkiej zmiennej ogniskowej (Advanced Fokus System), co jest cenione przez profesjonalistów używających przenośne źródła światła.

 • Latarki Mactronic

  Szeroki asortyment latarek marki Mactronic, która jest największym dystrybutorem oświetlenia mobilnego w Polsce.

 • Akcesoria

  Akcesoria do latarek

produkty na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 135 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 135 elementów