Latarki Led Lenser

Latarki LED LENSER produkowane przez niemiecką firmę Zweibrüder Optoelectronics GmbH charakteryzują się nowatorską technologią i niepowatrzalnym wzornictwem. Nowej generacji latarki Led Lenser wyróżniają się innowacyjnym systemem soczewek i mechanizmem szybkiej zmiennej ogniskowej (Advanced Fokus System), co jest cenione przez profesjonalistów u...

Latarki LED LENSER produkowane przez niemiecką firmę Zweibrüder Optoelectronics GmbH charakteryzują się nowatorską technologią i niepowatrzalnym wzornictwem. Nowej generacji latarki Led Lenser wyróżniają się innowacyjnym systemem soczewek i mechanizmem szybkiej zmiennej ogniskowej (Advanced Fokus System), co jest cenione przez profesjonalistów używających przenośne źródła światła.

Więcej

Latarki Led Lenser Jest 22 produktów.

Podkategorie

 • Latarki myśliwskie

  Latarki myśliwskie to takie, które doskonale oświetlają najciemniejsze miejsca podczas nocy. Można je zamontować na korpusie broni, uzyskując wyjątkowe mocne oświetlenie przy niewielkich rozmiarach i wadze.

 • Latarki taktyczne

  Latarki taktyczne używane są do oświetlenia bardzo ciemnych miejsc lub oślepienia celu. Dzięki odpowiedniej budowie można bez problemu zamontować je na lufie lub szkielecie broni. 

 • Latarki profesjonalne

  Poręczne latarki profesjonalne firmy Led lenser.

 • Extremalnie mocne

  Latarki Led lenser extremalnie mocne oświetlają bardzo dalekie dystanse z bardzo dużą skutecznością jasności. Ciężko poznać czy to człowiek z latarką, czy to pociąg kolejowy.

 • Latarki czołowe

  Wysokiej jakości, oryginalne latarki czołowe Led lenser. 

produkty na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów