Noktowizja

Noktowizory marki Dipol znane są na całym świecie z niezawodnego działania, wysokiej jakości użytych materiałów oraz przetworników optoelektronicznych o najwyższych parametrach rozdzielczości i czułości. Dzięki dokładnemu obrazowi jesteśmy w stanie, nawet w całkowitej ciemności, bez problemów określić płeć zwierzyny przed oddaniem często tragicz...

Noktowizory marki Dipol znane są na całym świecie z niezawodnego działania, wysokiej jakości użytych materiałów oraz przetworników optoelektronicznych o najwyższych parametrach rozdzielczości i czułości. Dzięki dokładnemu obrazowi jesteśmy w stanie, nawet w całkowitej ciemności, bez problemów określić płeć zwierzyny przed oddaniem często tragicznego w skutkach strzału w warunkach nocnych. Noktowizory to urządzenia umożliwiające widzenie w ciemności przy szczątkowym oświetleniu. W naszej ofercie noktowizory najlepszej marki Dipol z cenionymi na całym świecie wyjątkowymi przetwornikami obazu. Zapewniją czysty, ostry i jasny obraz. 

Więcej

Noktowizja Jest 57 produktów.

Podkategorie

 • Monokulary noktowizyjne

  Monokulary- wielofunkcyjne urządzenia noktowizyjne służące do obserwacji na bliskich i dalekich odległościach. Możliwość wymiany objektywów, mocowania na głowie, podłączenia do lunet dziennych, aparatu fotograficznego, etc.

 • Lornetki noktowizyjne

  Lornetki noktowizyjne przeznaczone są do obserwacji na średnie (do około 250metrów) i dalekie (500-650metrów) odległości w nocnych warunkach.

 • Gogle noktowizyjne

  Gogle noktowizyjne umożliwiają widzenie w warunkach szczątkowego światła lub całkowitych ciemnościach na bliskich odległościach. Dzięki znajdującej się w zestawie uprzęży do mocowania gogli na głowie ręce pozostają wolne.Gogle noktowizyjne naszych marek są wysokiej klasy urządzeniami.

 • Lunety noktowizyjne

  Wysokiej klasy lunety noktowizyjne przeznaczone dla myśliwych wyjeżdżających na kontraktowe polowania zagraniczne do krajów gdzie polowanie z lunetą noktowizyjną  jest dozwolone. Po wyłączeniu podświetlanego krzyża mogą służyć do obserwacji.

 • Akcesoria noktowizyjne

  Akcesoria do noktowizji.

 • Dla podmiotów...

  Zastosowanie urządzeń noktowizyjnych dla podmiotów uprawnionych.

produkty na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 57 elementów