Nóż Kizlyar Ochotnik drewno

Nowy

Wysokiej jakości nóż Ochotnik rosyjskiej marki KIZLYAR. Tradycyjny nóż myśliwski idealny do skórowania i patroszenia wnętrzności zwierzyny. Konstrukcja Full Tang daje dużą wytrzymałość przy niemal każdej pracy.

Więcej szczegółów

Dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punkty / ów. Wartość koszyka wyniesie 29 punkty / ów które mogą być zamienione na jeden kod rabatowy o wartości 5,80 zł.


299,00 zł

Więcej informacji

 

 

Wysokiej jakości nóż ochotnik rosyjskiej marki KIZLYAR z rękojeścią z hartowanego orzecha kaukaskiego. Tradycyjny nóż myśliwski idealny do skórowania i patroszenia wnętrzności zwierzyny. Konstrukcja Full Tang daje dużą wytrzymałość przy niemal każdej pracy. Rękojeść wykonano z orzecha kaukaskiego. Otwór na jej końcu pozwala na założenie linki zabezpieczającej. Skórzana pochwa posiada zapięcie uniemożliwające wysunięcie się noża.

Wszystkie modele noży wytwarzane są ręcznie, tradycyjną metodą, opartą na wiedzy i umiejętnościach kaukazkich rzemieślników. Są one na wyposażeniu rosyjskich sił specjalnych. Używa ich oraz daje w prezencie nawet sam Vladimir Putin. Jest to trwały i mocny nóż o stałej klindze z szlifem wklęsłym. Doskonale wykonany z mocnej i grubej stali nierdzewnej. Pokrowiec wykonany jest ręcznie z naturalnej skóry. Posiada zapięcie do paska.

Produkty Kizlyara wysyłane są do ponad 50-ciu regionów Świata w tym do Polski. Produkty cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród myśliwych, wędkarzy, rybaków,  turystów, wojskowych i w całym personelu militarnym.  Są jedyną firmą na Północnym Kaukazie, która posiada licencję na produkcje broni białej. Ich produkcja posiada certyfikat produkcji broni białej i certyfikat wyrobów nie będących bronią białą.

Firma Kizlyar jest członkiem Towarzystwa "Sztuki ludowej i rzemiosła Rosji", jest również laureatem programu "100 najlepszych produktów Rosji" i na rynku rosyjskim uważana jest za jednego z wiodących producentów noży. W procesie produkcyjnym obok tradycyjnych metod wykorzystywane są najnowsze techniki, co pozwala na oferowanie towaru o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Kizlyar zaprosił do współpracy kaukaskich mistrzów, zajmujących się produkcją broni z pokolenia na pokolenie, oraz rzemieślników z różnych regionów Dagestanu, znanego z produkcji arcydzieł broni białej.


Dane techniczne:

  • Długość klingi noża: 10,5 cm
  • Długość rękojeści: 12,0 cm
  • Długość całkowita: 22,5 cm 
  • Grubość klingi noża: 3,0 mm
  • Stal: nierdzewna 65x13 (aus8)
  • Pokrowiec: skóra, grubość 5 mm
  • Rękojeść noża: orzech Kaukaski
  • Konstrukcja: Full-tang
  • Twardość HRC: 56-58
  • Waga: 200 g


Gwarancja: 24 miesiące

 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Nóż Kizlyar Ochotnik drewno

Nóż Kizlyar Ochotnik drewno

Wysokiej jakości nóż Ochotnik rosyjskiej marki KIZLYAR. Tradycyjny nóż myśliwski idealny do skórowania i patroszenia wnętrzności zwierzyny. Konstrukcja Full Tang daje dużą wytrzymałość przy niemal każdej pracy.

Napisz opinię

30 rzeczy w tej samej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: